Mistrovský turnaj TJ Kunice - 6.10.2013

foto z turnaje ml.přípravky - TJ Kunice 6.10.2013Mistrovský turnaj TJ Kunice - 6.10.2013

Dne 6. 10. 2013 proběhl další, v pořadí už třetí, turnaj mladších přípravek. Družstvo „A“ v minulých turnajích ve skupině nenašlo přemožitele a stejné to bylo i dnes. Vyzdvihovat někoho jmenovitě je asi zbytečné. Kluci se snaží bojovat ze všech sil.

Pokud zapomenou na to, že chtějí za každou cenu vstřelit gól, hrají už chvílemi pěkný kombinační fotbal a pomocí přihrávek se lehce dostávají k bráně soupeře. Někdy je bohužel chuť „dát si gól“ přemůže, a tak střílí z možných i nemožných pozic, což by se jim mohlo nevyplatit proti silnějším soupeřům. Velmi příjemně překvapilo i družstvo „B“, jejich druhé místo bylo nečekané. Kunická družstva dnes ovládla domácí turnaj.

 

 

výsledková tabulka celého turnaje

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem