Turnaj mladší přípravky - 5.4.2014

foto z turnaje v Kunicích - 5.4.2014Turnaj mladší přípravky

Datum: So 5.4.2014
Místo: TJ Kunice

 

Kunice žily o víkendu fotbalem!

V sobotu 5. 4. 2014 dopoledne jsme na domácí půdě odehráli první Mistrovský turnaj mladší přípravky OFS PV Divize C - Jih.

Naši kluci nastoupili v sestavě Kubík Kusý, Honzík Růžička, Vojta Ištok, Honzík Mudřík, Oliver Talpa, Matěj Bezstarosti, Kristian Kokta, Dan Hanzalius, Pepa Holomek, Eliáš Makovec a David Krásný v bráně. Naše mužstvo odehrálo celkem šest zápasů s týmy TJ Sokol Hrusice, SK Kostelec u Křížků, FK Radošovice, SK Viktoria Sibřina, SK Světice B a SK Vyžlovka B. Celé dopoledne proběhlo v příjemné a přátelské atmosféře. Kluci podali hezký výkon a bylo vidět, že si hru užívají a mají radost z každého herního úspěchu. Snaha celého mužstva nám nakonec zajistila 5. místo, které jsme vybojovali díky vyššímu počtu vstřelených branek. Zlaté medaile si nakonec odvezli hráči FK Radošovice, kteří prošli turnajem bez jediného zaváhání. Organizace turnaje byla skvělá – hrálo se na třech hřištích, pro hráče i rodiče bylo připraveno občerstvení, maminky napekly dobroty a na závěr byli všichni hráči odměněni medailemi. Poděkování tedy patří nejen hráčům, ale i trenérům Marcelovi a Karlovi za jejich práci s dětmi, Pavlovi za medaile pro hráče a pomoc při organizaci, maminkám za skvělé občerstvení a všem přítomným fanouškům fotbalu, za to že jsou!

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem