Turnaj mladší přípravky - 26.4.2014

foto z turnaje v HrusicíchTurnaj mladší přípravky

Datum: So 26.4.2014
Místo: Sokol Hrusice
Soutěž: Divize C - OFS PV
Trenér: Marcel Lička

 

V sobotu 26. 4. 2014 odehráli jako první svůj mistrovský turnaj naši nejmladší. Tentokrát se sešli v početné sestavě Oliver Talpa, Jan Mudřík, Jan Růžička, Marek Kalla, Tomáš Moureček, Jakub Kusý, Matěj Bezstarosti, Josef Holomek, Kristián Partyš, Eliáš Makovec a David Krásný.

V Hrusicích, se již standardně utkali s dalšími 6 mužstvy ze své divize. Oproti minulému turnaji si kluci o jednu příčku polepšili a skončili na 4. místě. Zlepšující se sehranost mužstva je viditelná nejen na hřišti, ale i na výsledcích. Doufejme, že klukům tato vzestupná tendence vydrží! Na závěr musíme pochválit pořadatele za skvělou přípravu turnaje.

 

                   

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem