Turnaj mladší přípravky - 27.4.2014

Turnaj mladší přípravky v ČelákovicíchTurnaj mladší přípravky

Datum: Ne 27.4.2014
Místo: Čelákovice
Soutěž: Elitní divize OFS PV
Trenér: Rostislav Ištok

 

V neděli 27. 4. 2014 se konal mistrovský turnaj elitní divize v Čelákovicích. Mužstvo se sešlo v již sehrané sestavě Vojta Novák, Jakub Regal, Vojta Dudek, Dominik Schwab, Petr Kabelka, Petr Kubice, Ondra Žižka a Jan Mudřík.

 

Pořadatel měl vše skvěle připravené. Opět se hrálo na 3 hřištích, maminky napekly občerstvení, byl zajištěný pitný režim a na závěr se rozdávaly medaile. Kluci hráli hezký kombinační fotbal, a předvedli nespočet pěkných akcí. Jakub Regal byl ve finále již po několikáté vyhlášen střelcem turnaje. Mužstvo se tentokrát umístilo s konečnými 13 body na 2. místě za SK Úvaly se stejným počtem bodů. O vítězi rozhodlo skóre (Kunice 23:12, Úvaly 23:9). S celkovým počtem 50 bodů i nadále zůstáváme na 1. místě v tabulce OFS PV.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem