přípravný zápas: Sázava - Kunice

Kavalier Sázava - FK Kunice  4:5  (1:3, 1:1, 2:1)

Takto viděl utkání náš soupeř:
K přátelskému utkání k nám zavítalo mužstvo FK Kunice, s ním přijel značný počet diváků, kteří spolu s našimi fanoušky ( rodiči a sourozenci ) vytvořili příjemné fotbalové prostředí a shlédli velmi zajímavý zápas plný hezkých akcí, šancí, skvělých zákroků brankářů a pěkných gólů na obou stranách. Hrálo se 3 x 20 minut v rozestavení 4 + 1.

 

Naši kluci začali velmi dobře,vytvořili si hned v úvodu pár šancí, ale vinou nepřesnosti, zbrklosti, ale nevhodným řešením situace dva na jednoho se nám gól vstřelit nepodařilo. Nutno také pochválit brankáře soupeře, který hodně našich příležitostí vyřešil i za své obránce a svým stylem, kdy hodně vybíhal před své brankoviště,velmi znepříjemňoval zakončení našim útočníkům. V první třetině byl soupeř efektivnější a tři ze svých akcí zakončil gólem. Nám se podařilo snížit až minutu před koncem třetiny gólem Martina  Nováka.

Ve druhé třetině si kluci začali lépe plnit své, hlavně obrané povinnosti a přestože jsme po třech minutách inkasovali naše hra získala větší řád. Ve 33. minutě byl za svou snahu odměněn Pavel Tolar, když snižoval na 2 : 4. Největší problémy naší obraně dělal nejvyšší hráč Kunic , který vstřelil v zápase dva góly, všechny převyšoval svou postavou, ale i technickou vyspělostí. Z našich šancí v této části hry stojí  za zmínku dobře zahraný přímý kop, který brankář Kunic zlikvidoval.

Hned na kraji třetí části hry jsme soupeře nechali lacino skórovat, ale další průběh třetiny byl hlavně v naší režii. Soupeře jsme přehrávali fyzicky a góly Pavla Tolara a Lukáše Skály, které padly až v závěru se nám podařilo snížit na konečných 4 : 5.

I když jsme prohráli, tak nás kluci potěšili svou hrou, zlepšenou odpovědností a šancemi, které si dokázali svou snahou vytvořit. Určitě i sami sobě udělali radost a dokázali si, že fotbal hrát umí! K celkovému dobrému dojmu ze zápasu přispěl svým přístupem a vystupováním i soupeř.

 

Vývoj skóre:  8´ 0:1, 15´ 0:2, 16´ 0:3, 19´ 1:3, 23´ 1:4, 33´ 2:4, 42´ 2:5, 47´ 3:5, 50´ 4:5

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem