Turnaj ve Vysočanech - roč.2004

Turnaj ve Vysočanech - 3.místo

Naše nejmenší přípravka, ročník 2004 a mladší odehrála v neděli ve Vysočanech přípravný turnaj za účasti čtyř mužstev. Turnaje se zúčastnili Viktoria Žižkov, Kavalier Sázava, Praga Praha a FK Kunice. Hrálo se systémem každý s každým. Jednalo se pouze o přátelské zápasy, kde konečné pořadí nebylo nijak důležité. Všichni hráči podali velmi dobré výkony. Dík patří především organizátorům tohoto miniturnaje, kdy za nízké náklady umožnili hráčům strávit příjemné nedělní odpoledne.

  

Naše výsledky:

Kunice - Praga Praha         1:0

Kunice - Viktoria Žižkov      2:5

Kunice - Sázava                1:3

 

Konečné pořadí týmů na turnaji:

1. Kavalier Sázava         9 bodů

2. Viktoria Žižkov          6 bodů

3. FK Kunice              3 body
4. Praga Praha             0 bodů

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem