přípravný zápas: Kunice - Sázava

Kunice - Sázava  2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

27. března 2011 od 12.00 se odehrálo přátelské utkání proti týmu Kavalier Sázava. Hrálo se v Kunicích na UMT.

Po domluvě s trenérem Sázavy, mimochodem bývalým hráčem Kunic Tomášem Dytrichem, se hrálo 3 x 20minut. Před zápasem se nám sešlo hodně omluvenek. Růžička teplota, bratři Plecití nemoc, Brož nemoc, Kusý naražené koleno. Čest ročníku 2002 tak zachraňoval pouze Kryštof Přída v bráně. Ale ostatní kluci se s tím popasovali více než skvěle. Soupeře se nezalekli a bojovali. I přes nepříznivě se vyvíjející průběh zápasu nic nevzdali a nakonec doslova vydřeli výhru.

 

První třetina byla taková oťukávací o trochu více ze hry měli Sázavští, ale bez gólového efektu. Ve druhé třetině jejich tlak sílil a odměnou jim byla vedoucí branka. Kryštof vyběhl proti útočníkovi, míč vyrazil, ale bohužel pouze k dalšímu Sázavskému hráči. Ten si už věděl rady.

V poslední třetině se hra zase trochu vyrovnala. Pak ale přišla chyba v rozehrávce a soupeřův hráč se řítil sám na Kryštofa. Ten sice skvěle vyběhl, ale spolu s míčem zasáhl i nohy soupeřova hráče a tak se kopala penalta. K našemu štěstí ji soupeř kopl vedle branky. To nás možná povzbudilo a Mára Svoboda skvělou přihrávkou vybídl k sólu Martina Cholenského. Ten nezaváhal a k velké radosti domácích fandů vyrovnal. To ale ještě nebylo všechno. Další Martinův brejk musel hasit soupeřův brankář podobně jako Kryštof, tedy faulem. Penalta se tak kopala i na druhé straně. Kuničtí trenéři ukázali na Kryštofa. Ten se nemýlil a rozhodl.

 

sestava:

Přída, Verbík, Hupcej, Svoboda, Lička, Cholenský, Schwab, Ryšina, Novák, Kubice, Fischer, Pilař, Kopta, Lička

 

góly: Cholenský, Přída (penalta)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem