Minikopaná 11.kolo: Kunice - Kostelec u Kř.

Kunice - Kostelec u Křížku 5:1 (2:0)

V dalším domácím utkání jsme hostili druhý tým tabulky z Kostelce u Křížku. Soupeř měl zcela evidentně problémy s docházkou. Hráli přesně v osmi, neměli nikoho na střídání. A to bylo, hlavně ve druhém poločase, hodně znát. První gól jsme dali velice brzy, už ve třetí minutě. I v dalším průběhu jsme byli lepším týmem, bohužel z moře šancí se do konce první půle ujala už jenom jedna.

 

Ve druhém poločase jsme i nadále pokračovali v aktivní hře. Zaslouženou odměnou nám byli další tři góly. Bohužel jsme jeden gól inkasovali také my. Nejlepší hráč Kostelce se prosadil po rychlém brejku.

 

Naše góly vstřelili: Martin Cholenský 2x, Robert Plecitý 2x a Venca Růžička 1x

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem