minipřípravka: Kunice - Velké Popovice

Kunice - Velké Popovice 1:3 (0:1)

První poločas se hrálo vyrovnané utkání. Už se zdálo, že do kabin půjdeme za bezbrankového stavu. Ale minutu před koncem první půle utekl po pravém křídle popovický hráč, přihrál před bránu a soupeř zamířil z otočky přesně k tyči.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem vyrovnat.

Kluci bojovali, ale soupeřův brankář byl proti. Navíc se nám lehce zranil Robert Plecitý, tak jsme ho nechali chvilku odpočinout. A bohužel se nám to vymstilo. Soupeř přidal další dvě branky. Za nepříznivého stavu 0:3 jsme se pak trefili i my. Po zmatku v popovickém vápně se trefil Martin Cholenský.

 

Sestava: Přída, Růžička, Plecitý Robert, Plecitý Marek, Cholenský, Kopta, Lička, Schwab, Hupcej, Kusý, Svoboda, Fischer, Verbík

 

Gól: Cholenský Martin

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem