minipřípravka: turnaj Říčany

Halový turnaj Říčany  -  2.místo

V neděli 19.2.2012 sehrála minipřípravka úspěšný halový turnaj v Říčanech. Kluci odehráli celkem 5 zápasů se systémem každý s každým. Rád bych pochválil všechny hráče za snahu, týmovou práci a neuvěřitelnou chuť hrát. Vzhledem k tomu, že se turnaj hrál v době jarních prázdnin, náš tým se skládal pouze z 6 hráčů a neměli jsme brankáře.

Tohoto postu se nakonec zhostil nejmladší člen mužstva Sebík Lička a s přehledem celý turnaj vychytal. I ostatní hráči předvedli hezký výkon, nelze nepochválit rychlé breaky Máry Svobody, Adámka Kopty a Martina Cholenského a pochválit trvdou práci v obraně Dominika Schwaba a Fandy Verbíka. Výsledné skóre 16:1 je důkazem jejich práce a snahy.

 

Zápasy:

Kunice - Říčany             1:0

Kunice - Vestec "Stars"  2:1

Kunice - Vlašim             0:1

Kunice - Vestec "Hope" 9:0

Kunice - Psáry              4:2

 

sestava: Svoboda, Kopta, Cholenský, Schwab, Lička, Verbík

trenér: D. Kopta, M. Lička

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem