KP MŽ 23.kolo: Mnichovo Hradiště – Kunice

Mnichovo Hradiště – Kunice 3:1 (0:0)

Poslední týdny nás trápí velká marodka, a tak jsme do M. Hradiště vyrazili s velice mladým týmem. První poločas jsme hráli se soupeřem vyrovnané utkání a vytvořili jsme si i několik pěkných šancí, kdy se dostala do samostatného úniku na brankaře 4x Kodadová, ale k naší smůle neproměnila ani jednou.

Naši svěřenci tak po prvním poločase drželi s domácími nerozhodný stav.

V druhé půli se ukázala výhoda střídání soupeře, střídal dvě sedmičky, proto jsme se nedostávali často ani k jeho pokutovému území. Bohužel, i přes fotbalovost a techniku naši hráčů, nám chybí fyzička a na té teď bude muset celý tým zapracovat.

 

sestava: Trojánek Radek – Hosnedl, Škoda, Šreil – Čuřík – Síkora (Rajt), Kodadová, Cholenský (Kovář)

 

Branky: Čuřík

trenér: Novák, Staněk

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem