OP MŽ-B 14.kolo: Kunice B – Radonice

Kunice B – Radonice 13:0

Jeden víkend a už třetí zápas, měli před sebou naši hráči. Tento zápas jsme opět odehráli v Hrusicích a zvolili největší možný rozměr pro hřiště mladších žáků, protože jsme chtěli, aby kluci kombinovali, otáčeli hru a popřípadě i rozvíjeli kondiční složku. Soupeř nepřešel za celý zápas na naši obranou polovinu.

I přes velký rozdíl ve skóre jsme ale měli problém překonat Radonice, protože ty si vybudovaly okolo svého vápna doslova obraný val ze svých útočníků, záložníků i obránců. Někteří hráči mě překvapili tím, jako u fotbalu přemýšlí. Zejména se mi líbili momenty, kdy byl vidět tandem nebo jeho náznak, otáčení hry a také komunikace při kombinováním u soupeřova pokutového území. Gratuluji klukům k vysoké výhře a Medvědovi za čisté konto, protože nám to všem i mě zpříjemnilo nedělní dopoledne.

 

Sestava: Strejček – Verbík, Havrda(Trojánek R.) – Kovář (Bělka), Čuřík, Síkora, Urban (Eliáš) – Kodadová (Trojánek V.)

trenér: Novák, Trojánek, Kovář

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem