KP MŽ 25.kolo: Tatran Rakovník - TJ Kunice

Tatran Rako Rakovník - TJ Kunice 3:0 (2:0)

Počasí nám příliš nepřálo, proto jsme museli tento zápas odehrát na UMT v krásném areálu Tatranu Rakovník. Hráče jsme poslali do zápasu s jasnými cíli, nehrát balony vzduchem, ale držet míč na zemi a snažit se tvořit hru, vyvážet míč po rozehrávce u našeho PK. Někomu výsledek 3:0 přijde jako propadák, ale naopak.

Kluci hráli výborně přehrávali soupeře jak v osobních soubojích tak i kombinačně, důležité bylo i výborné pohybovaní hráčů bez balonu a neustálá nabídka pro přihrávku svým spoluhráčům. Rvali jsme se o každou střelu doslova jako malá lvíčata což způsobil nepoměr ročníků mezi oběma týmy (soupeř nastupoval s 12 dorazovými ročníky 2000)

Za výkon kluky tedy chválím, ale musí si uvědomit, že každou pochvalou musí zabrat v dalším zápase ještě víc a nesmí usnout na vavřínech.

 

sestava: Urban - Šreil, Škoda, Bubeník, Verbík - Bělka, Síkora, Čuřík

střídali: Liška, Rajt, Kodadová

trenér: Novák, Staněk

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem