MŽ ZL: Dolní Chabry - Kunice 1:2 (0:1)

Mladší žáci sehráli první utkání zimní ligy ještě v prosinci a tím definitivně zakončili podzimní část letošní sezóny. V zahajovacím utkání jsme se střetly s týmem SK Dolní Chabry. V prvním poločase jsme měli výraznou herní převahu a hrálo se převážně na polovině našeho soupeře. Bohužel jsme se jen těžko prosazovali před soupeřovou brankou a tak jsme do kabin odcházeli pouze s jednobrankovým vedením, když se cca ve 20.min trefil Honza Garček.

 

V úvodu druhého poločasu přidal druhý gól Kuba Greš a upravil na 2:0 v náš prospěch. Naše hra ale postupně upadala čehož soupeř využil a nejen že vyrovnal hru, tak si navíc vytvořil i několik příležitostí k zakončení. Pět minut před koncem se nepodařil odkop našemu brankáři a soupeř se tak dostal do vyložené šance. Náš brankář zastavil protihráče na hranici velkého vápna pouze za cenu nedovoleného zákroku, za což mohl podle pravidel uvidět i červenou kartu, ale rozhodčí to vyřešil pouze odpískáním pokutového kopu a utkání tak skončilo 2:1.

 

Sestava:

Paule J. –  Garček J., Schejbal O., Hosnedl J. – Schiffler M., Greš J., Zoubek F., Bučková B. – Rublič A., Hubcej V., Štěpánek J.

Střídal: Hosnedl O.

 

Góly:  Garček J., Greš J.

Asistence: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem