zimní liga MŽ: Kunice - ČAFC Praha

Dnešní zápas se mladším žákům příliš nepovedl. Zaostávali jsme v osobních soubojích, chyběl nám pohyb po hřišti a práce s míčem byla pomalá. Kunický fanoušek si příliš hezkého fotbalu neužil, naopak naši trenéři si mohli vykřičet hlasivky.  V úvodních cca 20.min si ani jedno mužstvo žádnou velkou šanci nevytvořilo, až deset minut před koncem poločasu neudržel soupeřův brankář skákavou střelu a odražený míč mohl s úhlu dopravit do prázdné brány Kuba Greš, ale trefil pouze tyč. Když už se rozhodčí chystal ukončit první poločas, tak se do velké šance dostal hostující útočník a z dálky přehodil našeho vybíhajícího brankáře 0:1.

 

Ve druhém poločase bylo u některých našich hráčů vidět drobné zlepšení, ale totéž se dá říci o hře soupeře a tak se žádný výsledkový obrat nekonal. Ve 42.min navíc chyboval náš obránce a soupeř nabídnuté šance využil a zvýšil na 0:2. Poté jsme měli několik slibných příležitostí a vypadalo to, že se dočkáme nějaké té branky v soupeřově síti, ale zůstalo pouze u přání. Naopak dvě minuty před koncem zahrával soupeř z velkého úhlu VPK, trefil sice tyč, ale míč se odrazil tak nešťastně, že od našeho hráče putoval zpátky do naší brány a bylo to 0:3.

 

Sestava:
Paule J. – Hosnedl J., Schejbal O., Rublič A. – Bučková B., Zoubek F., Greš J., Schiffler M., Matěj Z. – Hubcej V., Štěpánek L.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem