Zimní liga: Kunice - Union Praha

Kunice – PSK Union Praha 0:8 (0:3)

Mladší žáci odehráli další ze zápasů zimní ligy, tentokrát s lídrem tabulky PSK Union Praha. Naši hráči vstoupili do utkání velice dobře a v úvodní čtvrthodině jsme byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem a hra se odehrávala především na polovině Unionu.  Bohužel se nám nepodařilo proměnit ani jednu z několika velmi nadějných příležitostí a tak přišel trest v 15.minutě, kdy  soupeř využil chyby našeho obránce a lehce překonal  Honzu Pauleho v naší bráně.  První gól hráče Unionu probudil a hra se otočila. Do konce prvního poločasu jsme inkasovali ještě dvakrát a do šaten se šlo s výsledkem 0:3.

 

Druhý poločas už byl v jasné režii favorizovaného týmu, který ještě pětkrát překonal  našeho brankaře. Naši hráči to sice nevzdali a bojovali, ale soupeřovu bránu již neohrozili.A tak zápas skončil 0:8

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem