ZL MŽ: Kunice - Újezd n.L.

MŽ:  Kunice – Újezd nad Lesy 2:3 (1:0)

V sobotu nastoupili mladší žáci k poslednímu utkání zimní ligy. Jejich soupeřem byl Újezd nad Lesy a hrálo se o čtvrté místo v tabulce. Viděli jsme vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. V prvním poločase jsme se radovali pouze my, když se ve 12.minutě do soupeřovi branky trefil  Marek Schiffler . Do konce prvního poločasu se již skóre nezměnilo a do šaten jsme odcházeli  s výsledkem 1:0.

 

Úvodní minuty druhého poločasu patřili soupeři, kterému se podařilo hned v 31.minutě vyrovnat.  Do vedení jsme se znova dostali ve 49.minutě. Zahrávali jsme rohový kop a ve zmatku ve velkém vápně se lépe zorientovali naši hráči a prostřelili soupeřova brankaře 2:1. Osudná pro nás byla 52.minuta, když soupeřův útočník utekl našim obráncům a po samostatném sólu lehce překonal našeho brankaře.  O chvilku později nastala stejná situace a soupeř se radoval z dalšího gólu. I když v posledních minutách zápasu jsme vyvíjeli na soupeře velký tlak, branku se nám již vstřelit nepodařilo a zápas tak skončil 2:3.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem