KP MŽ16.kolo: Kosmonosy - Kunice

Kosmonosy - Kunice 4:3 (2:1)

Mladší žáci zavítali na své první jarní mistrovské utkání do Kosmonos. Mužstvo se potýkalo s řadou absencí z řad hráčů ze základní sestavy včetně brankáře a tak nám vypomohli hráči ze starší přípravky.

Začátek zápasu patřil domácímu týmu a my jsme hned v 2.minutě inkasovali první gól. Ale o 2 minuty později při autovém vhazování  Bára Bučková dostala míč až za obranu, kde byl pohotový Marek Schiffler, který skóre vyrovnal. Hrál se vyrovnaný fotbal, ale soupeř měl přeci jen více štěstí a ve 12.minutě ještě jednou překonal našeho brankaře.  Do kabin se odcházelo s poločasovým výsledkem 2:1.

 

I druhý poločas začal lépe pro domácí tým, který ve 33.minutě zvýšil své vedení na 3:1. O pár minut později ale neudržel domácí brankář skákavou střelu Filipa Zoubka a bylo to 3:2. Při další akci ve 44.minutě byl faulem zastaven Marek Schiffler a nařízený přímý volný kop vedl k vyrovnávacímu gólu 3:3. Bohužel zranění nedovolilo M.Schifflerovi pokračovat, zápas tak pro něj předčasně skončil a my jsme dohrávali v deseti. I přes velké úsilí a snahu všech hráčů se nám nepodařilo remízu udržet.  Domácí útočník unikl naší obraně a vysokou střelou k zadní tyči zajistil svému týmu vítězství. Domů jsme odjížděli s výsledkem 4:3.

 

Hodnocení trenéra: I když z Kosmonos odjíždíme s prázdnou, tak s předvedeným výkonem našich hráčů můžeme být nadmíru spokojeni. Většina hráčů podala výkon na hranici svých možností a za to si zaslouží uznání. Mužstvo bohužel doplácí na svůj úzký kádr.

  

Góly: Schiffler M., Zoubek F.

Asistence: Bučková B.

ŽK:  ---   

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem