KP MŽ 18.kolo: Čelákovice - Kunice

Union Čelákovice – FK Kunice   2:3 (2:1)

Mladší žáci nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání opět s výpomocí hráčů naší starší přípravky a představila se i nová posila našeho týmu Michal Kožner.

První poločas patřil především hráčům mladších žáků Unionu Čelákovice, kteří hned ve 3.minutě vstřelili první gól a ujali se vedení 1:0. I následující minuty patřily domácímu týmu a hráči soupeře trvale zaměstnávali naši obranu. Zlom přišel až v 15.minutě, ale střela Báry Bučkové se nevešla mezi tyče a ani Kuba Greš neměl střelecké štěstí.

Překonat domácího brankaře se Grešovi podařilo až o pár minut později, kdy po přihrávce Filipa Zoubka vyrovnal na 1:1. V 26.minutě soupeř využil šanci v podobě rohového kopu a do kabin se odcházelo s výsledkem 2:1 pro domácí.

Do druhého poločasu nastoupili naši hráči s daleko větším nasazením a úsilím. Už v 35.minutě se po přihrávce Kožnera opět střelecky prosadil Kuba Greš a o pár minut později si premiérový gól připsal i Michal Kožner. Do konce zápasu jsme měli ještě několik pěkných šancí vylepšit skóre, ale domácí brankář své mužstvo podržel a za svá záda už žádný balon nepustil.

 

„Výkon našich hráčů se výrazně zlepšil až ve druhém poločase a odměnou jim za to bylo těsné vítězství a zisk tří bodů, které si z Čelákovic odvážíme“.

 

Sestava: Paule J. – Garček J., Hosnedl J., Hupcej V., Bučková B. – Rublič A., Greš J., Štěpánek L., Zoubek F. – Hosnedl O., Kožner M.

Střídání: Schejbal O.

 

ŽK: Hosnedl J.

Góly: 2x Greš J., Kožner M.

Asistence: 2x Zoubek F., Greš J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem