KP MŽ 19.kolo: Kunice - Mělník

MŽ – Kunice – Pšovka  Mělník     9:0 (3:0)

Mladší žáci přivítali na domácím hřišti Pšovku Mělník. Svoji roli mírného favorita jsme potvrzovali od prvních minut utkání, hrálo se hlavně na polovině soupeře a byla jen otázka času, kdy se rozvlní síť v soupeřově brance. Podařilo se to M.Schifflerovi v 11.minutě, když svojí střelou k zadní tyči nedal brankaři žádnou šanci. První gól probudil ale i mělnické hráče a na pár minut vytvořili mírný tlak před naším vápnem, branku Honzy Pauleho však nijak výrazně neohrozili.

Naopak my jsme ve 20.minutě zvýšili své skóre. Po rohovém kopu se hlavou prosadila Bára Bučková a o pět minut později se ze stejné standardní situace trefil  Kuba Greš a upravil tak poločasové skóre na 3:0.

I druhý poločas začal lépe pro náš tým. Ve 32.minutě prostřelil brankaře Míša Kožner, ve 35. Minutě poslal Kuba Greš krásným padáčkem míč do soupeřovy branky a o minutku později se opět hlavou trefila Bára Bučková. V 41.minutě zpracovala Bára Bučková odražený míč a střelou z dálky poslala po zemi míč do mělnické brány. Osmý gól přidal Mára Schiffler po chytré přihrávce od Filipa Zoubka . Ve 44.minutě dostal svoji šanci i  Mělník, ale jeho útočník trefil pouze boční síť naší brány. Druhá půlka poločasu byla plná neproměněných gólových šancí našich hráčů, zdálo se, že soupeřova brána je začarovaná a že se do ní už žádný gól nevejde. Míč za brankovou čáru dostal až 3 minuty před koncem zápasu Marek Schiffler po rohovém kopu Filipa Zoubka. Zaslouženě jsme vyhráli 9:0.

 

Sestava: Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Bučková B. – Hupcej V., Štěpánek L. – Garček J., Greš J., Zoubek F. – Kožner M., Schiffler M.

Střídání :  --------

Góly: 3 x Bučková B., 3 x Schiffler M., 2 x Greš J., Kožner M.

Asistence: 4 x Zoubek F.

ŽK: 53‘Garček J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem