KP MŽ 20.kolo: Spartak Příbram - Kunice

Spartak  Příbram – Kunice MŽ 1:5 (0:3)

Mladší žáci odehráli své další mistrovské utkání na hřišti Spartaku Příbram. Již na začátku utkání se podařilo Honzovi Garčekovi překonat domácího brankáře po chytré přihrávce M.Schifflera a i další minuty zápasu patřili našim hráčům. V 5.minutě mířil K.Greš ještě vysoko nad soupeřovu bránu, ale o pár minut později se při rohovém kopu Filipa Zoubka už nemýlil a zvýšil naše skóre na 0:2. I příbramští hráči měli několik gólových šancí, ale neměli střelecké štěstí a jejich střely končily mimo naši bránu.

 V 19.minutě poslal J.Hosnedl  dlouhý balon na Marka Schifflera, který upravil poločasový výsledek na 0:3.

Do druhého poločasu nastoupil soupeř s odhodláním změnit výsledek zápasu, jejich první šance končily mimo naši bránu, v 36.minutě zahrozili nastřelením břevna, ale až o pět minut později zúročili svůj rohový kop a odražený míč dostali za záda Honzy Pauleho 1:3. V 45.minutě se dostal k míči M.Kožner a vrátil nám tříbrankové vedení 1:4.  O dvě minuty později dostal ještě jednu šanci domácí útočník, ale zaváhal a prázdnou bránu trefil jen z boku.  Poslední minuty zápasu byly už jen v naší režii. Utkání ukončil, stejně jako začal,  H.Garček krásnou střelou k zadní tyči a upravil na konečných 1:5.

Mladší žáci odehráli velmi pěkné utkání a zaslouženě si přivezli 3 body. 

 

Slovo trenéra: „Na rozdíl od starších žáků, jsme dokázali proměnit tři ze čtyř gólových šancí a po první půli jsme vedli 0:3. Když jsme pak dostali gól, tak jsme hned v zápětí vstřelili čtvrtý gól a zápas jsme měli pod kontrolou. Po zimní přestávce je vidět, že se mužstvo zvedá a herní projev se neustále zlepšuje a to mě těší“.

 

Sestava: Paule J.- Rublič A., Hosnedl J., Bučková B. – Schejbal O., Štěpánek L. – Garček J., Greš J., Zoubek F. – Schiffler M., Kožner M.

Střídání: Hosnedl O.

 

Góly: 2x Garček J., Kožner M., Schiffler M., Greš J.

Asistence: Schiffler M., Hosnedl J., Zoubek F., Greš J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem