KP MŽ 21.kolo: Kunice Lysá n.L.

Kunice – Lysá nad Labem 4:3 (3:3)

Mladší žáci odehráli doma další mistrovské utkání, tentokrát přivítali v Kunicích  SK Slovan Lysá nad Labem. Tabulkově nás čekal slabší soupeř, ale na hřišti to tak nevypadalo.  Hned v úvodních minutách se hráči Lysé dostávali do šancí a J.Paule se v brance rozhodně nenudil. Nakonec jsme to ale byli my, kdo otevřel gólové skóre.

V 8.minutě nařídil sudí pokutový kop, role kata se zhostil Filip Zoubek a bez zaváhání zavěsil míč do soupeřovy brány. 
Naše vedení ale netrvalo dlouho a o dvě minuty později  nestačil Honza Paule na střelu k zadní tyči a bylo vyrovnáno 1:1. Ve 12.minutě vystřelil na bránu M.Schiffler, ale brankář střelu vyrazil na roh. Bohužel z rohového kopu se vyvinula krásná šance pro hosty, když se rychlým protiútokem opět dostali k naší bráně. Několikrát nás tam podržel Honza Paule. V 16.minutě sice nestačil na střelu z voleje, ale gól nebyl uznán pro ofsajdové postavení. Osudná byla až 19. a 20.minuta, útočník hostů dvakrát utekl domácí obraně, poradil si i naším brankářem  a upravil skóre na 1:3. Naši hráči to rozhodně nevzdali a hned o minutu později byl nedovoleným způsobem zastaven Zoubek a rozhodčí odpískal druhý pokutový kop, tentokrát se k míči postavil Jakub Greš a ani on nedal brankáři šanci 2:3.  Ke konci poločasu poslal ještě Marek Schiffler centrovaný míč na nabíhajícího Filipa Zoubka a skóre bylo vyrovnáno 3:3.

V druhém poločase, po domluvě trenérů, hráli naši borci lépe, ale i tak to byl vyrovnaný zápas. Vedení jsme se ujali ve 46.minutě. Rohový kop rozehrál J.Greš na F.Zoubka, jeho odraženou střelu uklidila k zadní tyči Bára Bučková.  Bylo k vidění ještě dost šancí na obou stranách, ale míč už do branky nepadl a my jsme tak uhájili těsné vítězství 4:3.

 

Sestava: Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Bučková B. - Hupcej V., Schejbal O. – Garček J., Greš J., Zoubek F. – Schiffler M., Hosnedl O.

Střídání: Kožner M.

 

Góly:  2 x Zoubek F., Greš J., Bučková B.

Asistence: Zoubek F., Schiffler M.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem