KP MŽ 22.kolo: Velim - Kunice

Velim – Kunice 3:2 (1:1)

Mladší žáci odehráli proti třetímu týmu soutěžní tabulky velmi dobré utkání. I přesto že byl soupeř jednoznačným favoritem, tak na hřišti bylo k vidění poměrně vyrovnané utkání. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, již ve 3.min měl dobrou šanci Mára Schiffler, ale jeho střela šla hodně mimo. V 7.min jsme zahrávali rohový kop a spolupráce Zoubek – Greš vyšla na jedničku a druhý jmenovaný otevřel gólový účet 0:1.

Stejně jako v zápase starších žáků stačily domácím pouhé tři minuty na to, aby skóre vyrovnali. Z VPK se domácí hráč trefil přesně do šibenice a bylo to 1:1. Ještě do poločasu měli domácí dvě velké gólové příležitosti, naproti tomu naši hráči dokázali nebezpečně ohrozit soupeřovu bránu pouze jednou. Do kabin se však odcházelo za vyrovnaného stavu 1:1.

Úvod druhého poločasu byl opět gólový. Pár vteřin stačilo, aby Honza Garček poslal Schifflera do samostatného úniku a naše vedení bylo na světě 1:2. Ve 39.min mohla být naše radost ještě výraznější. Marek Schiffler šel opět z levé strany sám na domácího brankáře a ve středu hřiště ho doplňoval Patrik Urban (jeden ze tří hráčů přípravky). Marek se rozhodl pro střelu, kterou brankář pouze vyrazil, ale Patrik bohužel nedokázal trefit odkrytou bránu.  V závěrečných deseti minutách domácí otočili výsledek utkání. V 50.min jsme nedokázali pokrýt hráče před naší bránou a bylo to 2:2 a v 53.min se soupeř trefil krásnou střelou z dálky a strhl vedení na svou stranu 3:2.

 

Hodnocení asistenta trenéra: „přestože jsme utkání nedokázali dotáhnout do vítězného konce, tak naši hráči svým výkonem rozhodně nezklamali a rozhodně si za předvedenou hru zaslouží pochvalu. Jediným zklamáním je pro nás zranění Báry Bučkové z konce utkání, kdy domácí hráči si počínali až nesmyslně tvrdě a zbytečným faulem na polovině hřiště ji vyřadili nejméně na dvě soutěžní utkání ze hry“.

 

Sestava:  Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Schejbal O., Bučková B. – Garček J., Greš J., Štěpánek L., Zoubek F. – Schiffler M., Hosnedl O.

Střídal: Urban P.

 

Góly: Greš J., Schiffler M.

Asistence: Zoubek F., Garček J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem