KP MŽ 17.kolo: Kunice - Nymburk

Kunice - Polaban Nymburk  3:3 (1:2)

Poměrně stabilní výkony s dobrou úrovní předvádějí v jarní části naši mladší žáci. V tomto utkání jsme se museli vyrovnat s absencí dvou hráčů, kteří ze zdravotních důvodů nemohli nastoupit a především neúčast Báry Bučkové byla pro mužstvo velkým oslabením. Naproti tomu náš tým doplnili další dvě nové tváře z přípravky a oba kluci se zhostili této úlohy na jedničku s hvězdičkou a oba byli platnými členy celého týmu.

Ani tento zápas pro nás nezačal ideálně, již ve 4.min jsme si sice hezky zakombinovali na polovině hřiště, ale nešťastné sklepnutí Filipa Zoubka na posledního obránce vypíchl hostující hráč a své sólo zakončil vedoucím gólem 0:1. Velkou hrozbou pro soupeře byl aktivně hrající Honza Garček, který byl u většiny našich nebezpečných akcí. Ve 13.min zahrával Zoubek VPK a Garček z blízka vyrovnal na 1:1. Ve 21.min byla „radost“ sledovat hostujícího útočníka, který se svou dravostí dostal až do gólové šance. V první fázi nás ještě skvělým zákrokem podržel Honza Paule, ale zmíněný útočník vybojoval balon zpět a připravil gólovou nahrávku pro svého spoluhráče a hosté šli znovu do vedení 1:2.

Ve druhém poločase byly opět k vidění šance před oběma brankami a první kdo se dokázal gólově prosadit byli hosté, kteří ve 48.min střelou z dálky zvýšili na 1:3. Už se zdálo, že soupeř dotáhne utkání do vítězného konce, ale v 50.min zahrával Zoubek VPK a důrazný Garček protlačil míč do brány 2:3 a o dvě minuty později zahrával Zoubek rohový kop a centrovaný míč propadl klubkem hráčů a zřejmě po nějaké teči skončil v bráně 3:3. V závěrečných minutách měli oba týmy po jedné velké šanci, ale skóre se už neměnilo.

 

Sestava:  Paule J. - Rublič A., Hosnedl J., Hosnedl O., Lutovský O. - Garček J., Greš J., Štěpánek L., Zoubek F. - Schiffler M., Kožner M.

Střídali: Schejbal O., Makovec J.

 

Góly: 2x Garček J., Zoubek F.

Asistence: 2x Zoubek F.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem