KP MŽ 24.kolo: Brandýs-Boleslav - Kunice

Brandýs-Boleslav - Kunice   5:1 (3:0)

Mladší žáci v posledních zápasech, i přes nedostatek hráčů, předváděli slušné výkony a tak a tak jsme byli zvědavi, jak se jim bude dařit na hřišti ve St.Boleslavi.

Úvod zápasu začal slibně a my jsme hned v 1.minutě zahrávali rohový kop.

Měkoučký centr Báry Bučkové směřoval na hlavu Kuby Hosnedla, ale naší radost zhatil domácí brankář. Bohužel další minuty zápasu už byly v režii soupeře a my jsme během tří minut dvakrát inkasovali 2:0. Naší jedinou gólovou šanci v prvním poločase jsme viděli v 16.minutě. Greš centroval, Marek Schiffler střílel a odražený míč uklidil do sítě Honza Garček, ale protože si nepohlídal ofsajdové postavení, tak gól nemohl být uznán. Domácí byli lepším týmem a do poločasu přidali ještě jeden gól, když v 19.minutě utekl naší obraně domácí útočník a po samostatném sólu upravil na  3:0.

Do druhého poločasu nastoupili naši hráči v pozměněné sestavě a  s odhodláním zvrátit nepříznivý výsledek zápasu a předváděli nám svoje obrovské nasazení a bojovnost. Ale i přes velkou snahu se nám nedařilo dostat se do soupeřova vápna a tak jsme branku domácích ohrožovali pouze střelami ze střední vzdálenosti. Nadějně vypadala dalekonosná střela Honzy Garčeka ve 39.minutě. Míč se odrazil od břevna před brankovou čáru, kde ho ale pohotoví obránci uklidili do bezpečí. Naproti tomu byl soupeř daleko efektivnější a ještě dvakrát překonal našeho brankáře a zvýšil už na 5:0. Čestný úspěch našeho týmu vstřelil Kuba Greš, který v 58.min nadvakrát překonal domácího brankáře a upravil tak na konečných  5:1.

 

Sestava:  Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Hupcej V., Lutovský O. – Schiffler M., Greš J., Garček J., Bučková B. – Hosnedl O., Havrda M.

Střídání: Štěpánek L.

Góly: Greš J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem