KP MŽ 25.kolo: Kunice - Říčany

Kunice – Říčany  4:3 (3:1)

Mladší žáci přivítali na domácí půdě mužstvo Říčan. Úvod zápasu vypadal pro nás nadějně, ale bohužel jsme nedokázali svoje šance proměnit. To soupeř měl více štěstí. V 8.minutě šel hostující útočník sám na bránu a Honza Paule ho zastavil za cenu faulu. Nařízenou penaltu soupeř proměnil a otevřel tak skóre 0:1.

Ve 12.minutě z dálky vystřelil J.Greš, s jeho lehkou střelou si brankář bez problémů poradil, ale o dvě minuty později jsme se už po samostatném sólu Greše radovali z vyrovnávacího gólu na 1:1. O 10 minut později našel Filip Zoubek volného Marka Schifflera a v soupeřově brance se rozvlnila síť podruhé 2:1. Ke konci poločasu mohli ještě Říčany vyrovnat, ale skvělý Honza Paule nás v bráně podržel. Naopak my jsme ve 27.minutě přidali třetí gól. Honza Garček vyvezl míč po lajně a jeho centrovaná střela se krásně zatočila do šibenice říčanské brány 3:1.

Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hosté. V 34.minutě se střela soupeře odrazila od tyče do brány 3:2. Dvougólové vedení nám vrátil v 41.minutě Honza Garček svojí dalekonosnou střelou 4:2. Říčany ale nechtěli dát svou kůži lacino a neustále se tlačili do šancí a ohrožovali naší bránu. Překonat našeho gólmana se jim podařilo až v 51.minutě a upravili tak konečný výsledek na 4:3.

 

Sestava: Paule J. – Rublič A., Hosnedl J., Schejbal O., Bučková B. – Garček J., Greš J., Štěpánek L., Zoubek F. – Schiffler M., Hupcej V.

Střídání: Kožner M., Hosnedl O.

 

Góly: 14´Greš, 23´Schiffler, 27´a 41´Garček

Asistence: Zoubek F.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem