KP MŽ 27.kolo: Kunice - Benešov

Kunice – Benešov  0:9 (0:6)

V sobotu odehráli mladší žáci další mistrovské utkání, tentokrát přivítali na domácím hřišti Benešov. Tým Benešova s velkým náskokem vede soutěžní tabulku a nebylo pochyb o tom, že soupeř je jasným favoritem. Naše mužstvo bylo navíc oslabeno o některé hráče, kteří pravidelně nastupují v základní sestavě a tak jedinou komplikací pro hosty mohlo být hřiště, které v současné době není zrovna ideální pro kombinační hru po zemi.

 

Jak ale ukázaly úvodní minuty, tak soupeř neměl s místními podmínkami žádné větší problémy a jasně nám dokazoval proč nemá v této sezóně konkurenci. Benešovští útočníci byli rychlí a bez problémů unikali naší obraně a ohrožovali naši bránu. Své rychlé brejky proměnili v 11., 15. a v 17. minutě, skóre rychle narostlo na 0:3.  Čtvrtý gól jsme inkasovali v 26.minutě, když Honza Paule míč pouze vyrazil, Bára Bučková balon sice odkopla od brány, ale soupeř ho nekompromisní střelou z dálky uklidil za záda našeho gólmana. O dvě minuty později proměnil nařízenou penaltu a poločasové skóre Benešov upravil v poslední minutě na 0:6. Naši hráči za první poločas vystřelili na soupeřovu branku pouze dvakrát, bohužel Greš ani Bučková nepřekonali benešovského gólmana.

Do druhého poločasu nastoupil soupeř stejně aktivně a i přes velkou snahu a bojovnost všech našich hráčů přidal ještě 3 góly. V 56.minutě se rodila šance na čestný úspěch, ale lehká střela jen protáhla nevytíženého brankáře Benešova. Hosté tak v utkání zaslouženě zvítězili a z Kunic odjížděli s výsledkem 0:9.

 

Hodnocení asistenta trenéra: „zápas se těžko hodnotí, neboť se utkaly dva neporovnatelné týmy. Benešov svými výkony jasně převyšuje úroveň Krajského přeboru a těžko jsme mohli pomýšlet na nějaký překvapivý výsledek. Přesto lze výkon většiny našich hráčů hodnotit kladně, nejméně polovina z nich odehrála utkání na hranici svých možností, ale bohužel někteří zápas prohráli ještě dřív, než vůbec začal. Velmi mě zklamal výkon Marka Schifflera, který bezesporu patří k našim nejlepším hráčům, ale v tomto utkání působil spíše v roli  diváka než útočníka“.

 

góly: --

ŽK: --

 

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře. Staženo ze stránek fotbalového klubu SK Benešov.

"FK Kunice - SK Benešov  0:9 (0:6)"

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem