KP MŽ 28.kolo: Kutná Hora - Kunice

Sparta Kutná Hora – Kunice  7:3 (2:2)

Mladší žáci opět tento víkend doplatili na svůj úzký hráčský kádr a byli nuceni odehrát v Kutné Hoře celý zápas v oslabení.

Úvodní minuty zápasu patřili soupeři, který se hned v 7.minutě ujal vedení, když Honza Paule nedosáhl na střelu domácího útočníka 0:1. Ve 14.minutě Tonda Rublič nešťastně poslal domácího hráče do gólové šance a ten nezaváhal 0:2.

Naši borci si ale nepřijeli pro výprask a jejich vůle, bojovnost a i změny v sestavě pomohly k vyrovnání hry a ve druhé polovině poločasu byl k vidění vyrovnaný zápas. Ve 20.minutě zahrával J.Greš rohový kop, jeho centrovaný míč prostřelil do brány F.Zoubek 2:1. O minutu později M.Kožner vybojoval míč a své sólo přes půlku hřiště zakončil přesnou střelou do kutnohorské brány. Bylo vyrovnáno 2:2.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že i přes oslabení máme šanci uhrát minimálně remízu. Bohužel soupeř byl jiného názoru a dvěma rychlými góly v 34. a v 38.minutě zvýšil své vedení na 4:2. V 39.minutě se pro sólo přes celé hřiště rozhodla B.Bučková, ale její střelu zablokoval domácí obránce. Následný rohový kop proměnil překvapivě O.Schejbal hlavou 4:3.

O minutu později zahrával i soupeř rohový kop a zapomenutý hráč u zadní tyče zvýšil skóre domácích na 5:3. V 43.minutě přidal soupeř další gól ze standardní situace 6:3. Kutnohorským hráčům se podařilo ještě v 53.minutě překonat našeho gólmana a upravili tak výsledek na konečných 7:3. Ke konci zápasu už se na našich hráčích podepsala únava a někteří hráči bojovali i se zdravotními problémy spojenými s horkým počasím.

 

Sestava: Paule J. – Garček J., Schejbal O., Hosnedl J, Bučková B. – Rublič A.., Greš J., Zoubek F., Schiffler M. - Kožner M.

 

Góly:  20´Zoubek F.,  21´Kožner M.,  40´Schejbal O.

Asistence: 2x Greš J.

ŽK:  --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem