KP MŽ 4.kolo: Kunice - Říčany

Kunice – Říčany 2:4 (2:1)

Mladší žáci přivítali na domácím hřišti ke svému druhému mistrovskému zápasu tým Říčan. Po minulém nevydařeném zápase jsme se chtěli předvést domácím fanouškům v lepším světle.

Hned v úvodu utkání vystřelila z dálky B.Bučková, ale bránu Říčan nijak výrazně neohrozila.

Hosté odpověděli stejně, jejich střela sice mířila do naší brány, ale naše opora v bráně – P.Urban ji za svá záda nepustil. Na první gól jsme ale dlouho nečekali, v 5.minutě rozehrál R.Nonfried rohový kop a říčanský obránce si ho nešťastně srazil do vlastní brány 1:0. V 8.minutě jsme zapomněli na volného hráče v ofsajdové pozici a ten nedal gólmanovi žádnou šanci a nekompromisní střelou k zadní tyči vyrovnal na 1:1. O druhý gól se zasloužilo dámské osazenstvo kunického týmu. B.Bučková poslala dlouhý balon na N.Kodadovou a ta  mazácky přehodila vybíhajícího brankaře. Oběma týmům se dařilo vytvářet si gólové příležitosti, ale skvělí brankaři své spoluhráče podrželi. Poločasové skóre tak pro nás vypadalo nadějně 2:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním tento zápas vyhrát, bohužel jsme žádnou svoji šanci nedokázali proměnit. V druhé části poločasu nám začali docházet síly a toho využili hostující hráči a v 42.minutě vyrovnali na 2:2 a o pět minut později přidali i třetí gól. Osudná se nám stala 54.minuta. Hostující útočník využil chyby v naší rozehrávce a zvýšil skóre na 2:4. V poslední minutě zápasu jsme dostali šanci upravit výsledek v podobě penalty. Na pokutový kop se připravil M.Kožner, ale bohužel jeho střela mířila mimo říčanskou bránu. Říčany si tak odvezli cenné tři body.

 

Sestava: Urban  P.–  Škoda J., Bučková B., Bubeník O., Lutovský O. – Nonfried R., Kožner M. – Síkora T.,

Na střídání:  Makovec J., Kodadová N., Hosnedl O., Rajt L.

 

Góly: Nonfried R., Kodadová N.,

Asistence: Bučková B.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem