KP MŽ 1.kolo: Kunice - Velim

Kunice – Velim 2:7 (0:3)

Mistrovský zápas mladších žáků s Velimí byl pravým opakem zápasu starších žáků. Velimští hráči vtrhli na hřiště jako uragán a Patrik Urban měl od prvních minut plné ruce práce, ale i přes jeho skvělé zákroky jsme hned ve 3. a vzápětí ve 4. minutě inkasovali dva rychlé góly 0:2.  V 10.minutě hosté překonali našeho gólmana potřetí 0:3.

Ve 14.min měl jednu z mála našich šanci Ríša Nonfried, ale jeho střela se mezi tyče nevešla. I další střelecké pokusy se nedostaly přes dobře hrající velimskou obranu a tak se poločasový výsledek ustálil na 0:3.

I v druhém poločase dominovali na hřišti především velimští hráči a během 5 minut zvýšili své skóre na 0:5. Prvního gólu Kunic jsme se dočkali až v 39.minutě, když se z volného přímého kopu krásně trefil Jirka Škoda 1:5. Hosté na to ale odpověděli šestým gólem 1:6. Pěknou akci zakončenou naším druhým gólem jsme viděli v 52.minutě. Nejmladší hráč Tomáš Síkora chytře posunul míč do lajny na Míšu Kožnera, který přešel přes obránce a prostřelil hostujícího brankáře 2:6. Ovšem poslední slovo měli opět hosté, kteří v 54.minutě upravili skóre na konečných 2:7 a zaslouženě si z Kunic odvezli všechny tři body..

 

Sestava: Urban P. – Makovec J., Škoda J., Lutovský O., Verbík J. – Kodadová N., Bubeník O. – Kožner M.

Střídání: Nonfried R., Cholenský L., Hupcej V., Hosnedl O., Štrajt M., Síkora T.

 

Góly: 39´ Škoda , 52´ Kožner M.

Asistence: Síkora T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem