KP MŽ 5.kolo: Hořovicko - Kunice

FK Hořovicko - Kunice 3:1 (1:0)

Mladší žáci odehráli další mistrovské utkání, tentokrát se týmem FK Hořovicko. Naši žáčci ukázali velikou bojovnost a poprvé v této mistrovské soutěži si vytvořili již od začátku zápasu mírnou herní převahu. Bohužel se nám nepodařilo několik slibných příležitostí proměnit a tak se ve 24.minutě potvrdilo rčení nedáš dostaneš.

Domácí útočník se dostal ke střele, naši obránci sice balon tečovali, ale míč se propadl za gólmanova záda 1:0. Druhý gól přidali domácí ve 39.minutě, z rozehraného rohového kopu se odražený míč dostal k volnému hráči na protilehlé straně a ten nedal z dálky Urbanovi žádnou šanci 2:0. Z našeho jediného gólu jsme se radovali v 42.minutě. Střídající Tomáš Síkora  kontaktním gólem snížil na 2:1. Poslední slovo měli ale domácí, když dvě minuty před koncem třetím gólem pojistili své vítězství a upravili na konečných  3:1.

 

Sestava: Urban P. – Bubeník O., Škoda J., Verbík J. – Lutovský O., Makovec J. – Kodadová N., Kožner M.

Střídání: Štrajt M., Nonfried R., Liška L., Hosnedl O., Síkora T., Bučková B.

 

Góly: 42´ Síkora T.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem