KP MŽ 6.kolo: Kunice - Mělník

Kunice - Pšovka Mělník 6:0 (2:0)

V sobotu jsme se opět sešli k dalšímu mistrovskému utkání s FK Pšovka Mělník. Už v kabině bylo vidět, že naši žáci hladoví po výhře. Hned po hvizdu rozhodčího se naši kluci pustili do útočného napadaní, které vedlo našeho soupeře k častým ztrátám balonu na jeho polovině a naši kluci z toho dokázali vždy ohrozit bránu, což vedlo i k první brance Lutovského po centru na Kožnera.

Soupeř odpověděl několika úniky, které však většinou končili na zádech našich obránců nebo je stačil odrážet výborně chytající Urban. Před koncem poločasu utekl po levé straně Kožner a po pěkné individuální akci zvýšil ještě na 2:0 pro domácí.

Do druhého poločasu nastoupili kuničáci ještě s větší chutí, což vedlo k brankostroji, který musel zastavit až rohodčí svou píšťalskou. Nejprve se Škoda při rohu vyšplhal nejvýše a zvýšil tak hlavou na 3:0, o pár minut později tento hráč opět zvyšuje i na 4:0. Pozadu nezůstal ani výtečně hrající Síkora, který po odraženém rohovém kopu vzal míč a při sprintu na levé straně hřiště udělal ze tří hráčů soupeře kužele a nezastavil ho ani brankář hostí, 5:0. S koncem zápasu chuť ani síly našich hráčů neutuchaly a tak před konečným hvizdem ještě zvyšoval skoré na 6:0 Kožner.

 

Slovo trenéra: „Jako zatím ve všech zápasech jsme bojovali až do konce, snažili se využít každé minuty, povzbuzovali se a tak jsme konečně i těžili první body. Pro mě opět vynikající přístup týmu jako v předchozích zápasech se sladkou tečkou šesti branek“.

 

Sestava: Urban - Liška, Škoda, Verbík, Štrajt - Lutovský, Havrda - Kožner

střídání: Síkora, Kodadová, Nonfried, Makovec, Bubeník

 

Góly: 2x Kožner, 2x Škoda, Lutovský, Síkora

 

Jiří Novák

trenér

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem