MŽ KP 7:kolo: Rakovník - Kunice

Rakovník - Kunice 1:1 (0:1)

Do utkání jsme vstoupili velice dobře, ihned po rozehrávce jsme soupeře začali aktivně napadat, navíc jsme se do útoku zapojovali všichni tak docházelo k přečíslení soupeře. Tím jsme soupeře hodně šokovali a po krásné individuální akci nás do vedení poslal Mimra, když dokázal mezi třemi hráči soupeře míč protlačit až do branky 0:1.

V prvním poločase jsme byli aktivní, ale stálo při nás i velké štěstí.

V druhém poločase se soupeř vzpamatoval z nepovedené první půle a využíval své přednosti což byla výška. Naši kluci přestali držet balon při zemi a pro rakovnické bylo lehké ho získat zpět, což také využil a po nedorozumění naší obrany nás potrestal 1:1. Soupeři, který v této sezóně ještě neprohrál, remíza nestačila a častou střelbou ohrožoval našeho gólmana Urbana, který si však s pokusy soupeře snadno poradil.

Po krásném utkání a dobrém výkonu jsme si přivezli z Rakovníka nečekaný bod.

 

Sestava: Urban - Liška, Lutovský, Škoda, Štrajt - Síkora, Mimra, Nonfried

střídali: Bubeník, Makovec, Kodadová

 

trenér  Jiří Novák

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem