KP MŽ 8.kolo: Spartak Příbram - Kunice

Spartak Příbram – Kunice 7:2 (3:1)

Další mistrovský zápas odehráli mladší žáci na hřišti Spartaku Příbram. Zde je čekal těžký souboj s fyzicky daleko vyspělejším soupeřem.

Do zápasu nastoupili naši hráči bojovně a stejně jako soupeř si vytvořili několik pěkných šancí, které se ale nedařilo proměnit. Z prvního gólu se radoval domácí tým v 10.minutě, když po rozehrávce rohového kopu nedali našemu brankáři žádnou šanci 1:0.

Vyrovnat se nám podařilo v 17.minutě. Honza Verbík šel sám na bránu a domácí obránce ho zastavil v pokutovém území pouze za cenu faulu. Nařízenou penaltu Verbík s přehledem proměnil na 1:1. Naše radost netrvala dlouho, ve 20.minutě se v souboji před bránou prosadil domácí útočník a zvýšil na 2:1 a o šest minut později se rozvlnila síť v naší bráně potřetí. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým výsledkem 3:1.

I druhý poločas vyšel lépe domácímu týmu. V 36.minutě neudržel v rukách míč, po nebezpečné střele domácích, náš Patrik Urban a následná dorážka šla do prázdné brány 4:1. V 46.minutě zápasu se situace obrátila, z dálky vystřelil na příbramskou bránu Lutovský, domácí gólman balon jen vyrazil a Naty Kodadová krásnou střelou snížila na 4:2. Poslední slovo měl nakonec domácí tým, který v 48., 49. a v 58.minutě dostal míč za záda našeho Patrika Urbana. Domů jsme odjížděli s konečným skóre 7:2.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Škoda J., Verbík J. – Liška L., Lutovský O. –  Kodadová N.,  Nonfried R.

Střídání: Kožner M., Rajt L., Mimra M., Bubeník O.

 

Góly: 17´Verbík J. (P), 46´Kodadová N.

Asistence: Lutovský O.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem