KP MŽ 9.kolo: Nymburk - Kunice

Polaban Nymburk - Kunice 3:2 (2:1)

Za nepříznivého počasí na těžkém promáčeném trávníku jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání. Začátek zápasu byl z naší strany aktivnější, soupeře jsme opět zaskočili a ohrozili jeho branku hned několika střelami, bohužel mimo branku.

Soupeř se po pár minutách oklepal a do konce prvního poločasu nám z pouhých dvou střel vstřelil dva góly na což do poločasu dokázal odpovědět už jen Mimra hlavičkou po přímém kopu.

V druhém poločase jsme potvrdili, že začátky zápasů nám jdou a po chvilce nám chuť do zápasu vrátil svou trefou Síkora (2:2). Soupeř nám však po rohovém kopu utekl a zvýšil na 3:2.

 

Slovo trenéra: „Zápas mě překvapil, soupeř nás nijak nepřehrával, naopak naši hráči dokázali kombinovat, vyhrávat osobní souboje a nechyběla jim ani kuráž pro individuální akce, slábé bylo jen naše zakončení v první půlce hry kdy končili střely našich hráčů mimo branku“.

 

Sestava: URBAN - BUBENÍK, VERBÍK, ŠTRAJT - LUTOVSKÝ, ŠKODA, NONFRIED, SÍKORA

střídali: KODADOVÁ, LIŠKA, MIMRA, MAKOVEC

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem