KP MŽ 11.kolo: Brandýs-Boleslav - Kunice

FK Brandýs-Boleslav - Kunice 4:2 (3:1)

K další mistrovské utkání jsme odehráli s týmem FK Brandýs – Boleslav. Začali jsme aktivněji a hned ve 4.minutě jsme se mohli radovat z prvního gólu, když M.Mimra své sólo zakončil přesnou střelou do soupeřovy brány 0:1. Hra byla vyrovnaná, ale přeci jen se soupeř častěji dostával do zakončení, které v 9., 12. a  v 21.minutě proměnil a do kabin se tak šlo s poločasovým výsledkem 3:1.

 

V druhém poločase opět ukázali naši hráči, že jsou velcí bojovníci a už toho soupeři příliš nedovolili. Naopak v 47. minutě se nám povedlo snížit na 3:2. Martin Štrajt si vyvezl míč po lajně a našel u zadní tyče zcela volného Tomáše Síkoru a pro toho nebyl problém uklidit míč za záda domácího gólmana.  V závěru utkání pojistili domácí své vítězství a uzavřeli na konečných 4:2.

 

Sestava: Urban P. – Bubeník O., Škoda J., Štrajt M. – Síkora T., Lutovský O., Verbík J. – Mimra M.

Střídání: Kodadová N., Makovec J., Rajt

 

Góly: 4´ Mimra M., 47´Síkora T.

Asistence: Štrajt M.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem