KP MŽ 12.kolo: Kunice - Lysá n.L.

Kunice – Lysá nad Labem 2:2 (1:2)

Mladší žáci ve 12.kole krajského přeboru přivítali doma tým z Lysé nad Labem. Horní hřiště bylo značně podmáčené a po zápase starších žáků nebylo v nejlepším stavu. Zápas se tedy odehrál po vzájemné dohodě se soupeřem na UMT.

 

Mladší žáci byli hladoví po vítězství, ale byl to právě soupeř, který otevřel výsledkové skóre. Naše obrana zapomněla na volného hráče, který bez problémů skóroval do odkryté brány 0:1. Vyrovnat se nám podařilo o chvíli později, kdy se téměř z poloviny hřiště nebál vystřelit Ondra Lutovský. Dokonale překvapil soupeřova gólmana a bylo vyrovnáno 1:1. Před odchodem do kabin se po kunické chybě bohužel opět ujali vedení hosté 1:2.

Do druhého poločasu jsme ale nastupovali s tím, že to soupeři jen tak snadno nedarujeme a uhrajeme  alespoň bod. Hned v úvodu se nám podařilo vyrovnat na 2:2. Hostující brankář neudržel míč po střele Jirky Škody ve svých rukách a my jsme opět měli důvod k radosti. Oba týmy bojovaly do poslední chvíle, ale více gólů už jsme nedočkali. Každý tým si tak ze zápasu odnesl po jednom bodu.

Poděkování za pomoc při zápase patří zastupujícím trenérům Lukáši Liškovi a Martinovi Makimu Duškovi.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Škoda, Bubeník – Nonfried, Lutovský, Makovec - Síkora

Střídání: Kodadová, Kožner, Mesároš, Rajt, Růžička

 

Góly: Lutovský O., Škoda J.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem