KP MŽ 13.kolo: Čelákovice - Kunice

SK Union Čelákovice - Kunice 3:3 (1:2)

Mladší žáci odehráli další mistrovské utkání krajského přeboru tentokrát na hřišti SK Unionu Čelákovice. Zápas mladších byl opět velmi vyrovnaný, oba týmy si vytvářely gólové příležitosti. První gól padl již v 5.minutě, soupeřův centr si nešťastně sklepl patičkou náš obránce do vlastní brány 1:0.

V 10.minutě se po několika marných pokusech konečně trefil Michal Kožner a bylo vyrovnáno na 1:1. I soupeř měl několik jasných gólových šancí, ale náš gólman za svá záda míč nepustil. V poslední minutě prvního poločasu jsme se ujali vedení. Kožner vyvezl míč po lajně, jeho centrovaný míč tečoval čelákovický brankář přímo k připravenému Jonáši Makovcovi, který bez problému skóroval do odkryté brány 2:1.

V druhém poločase byli domácí hráči daleko aktivnější a Patrik Urban předváděl v bráně skvělé zákroky. Bohužel i přes velkou snahu všech hráčů se podařilo domácím v 42.minutě srovnat  na 2:2 a o deset minut později se po chybě naší obrany radovali z třetího gólu. Poslední slovo měl opět Michal Kožner, který využil chyby v rozehrávce čelákovické obrany a v 57.minutě dostal míč za záda domácího gólmana 3:3.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Škoda J., Bubeník O. – Kožner M., Lutovský O., Makovec J. – Mimra M.

Střídání: Kodadová N., Růžička V.

 

Góly: 10´ a 57´ Kožner M., 30´ Makovec

Asistence: Kožner M.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem