KP MŽ 14.kolo: Kunice - Velký Borek

Kunice - Velký Borek 5:1 (1:0)

Ve 14.kole krajského přeboru přivítali na domácím hřišti mladší žáci poslední tým tabulky – Velký Borek. Začátek zápasu vypadal vyrovnaně, ale přeci jen naši žáčci častěji ohrožovali branku hostí. Střeleckou smůlu prolomil až v 16.minutě po dorážce Tomáš Síkora 1:0. Na další gólovou nadílku jsme si museli počkat až do druhého poločasu.

To nám svoje střelecké umění opět ukázal Tomáš Síkora, hlavou se krásně trefil Ondra Lutovský. Hostující brankářku překonal i Jirka Škoda a Honza Verbík. Hostům se jen podařilo vstřelit jeden čestný gól a tak si z Kunic odváželi porážku 5:1.

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Škoda J., Verbík J. – Makovec J., Lutovský O., Havrda M. – Kodadová N.

Střídání: Síkora T., Bubeník O., Mimra M.

 

Góly: 2x Síkora, Verbík, Škoda, Lutovský

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem