KP MŽ 15.kolo - Kosmonosy - Kunice

Kosmonosy – Kunice 0:6 (0:1)

Mladší žáci zavítali ke svému poslednímu podzimnímu zápasu do Kosmonos. Domácí tým se potýkal s velkou absencí  a zápas odehráli pouze se sedmi hráči.  Početní převahou se ale domácí rozhodně nedali zastrašit a hned v úvodní minutě vystřelili na branku Patrika Urbana. Gól padl ale až o pět minut později na druhé straně hřiště, když domácího brankaře překonal Jonáš Makovec 0:1.

Následovala série rohových kopů Kosmonos, ale gólové nadílky se nedočkali. Rozhodčí ukončil poločas už v 25.minutě.

Druhý poločas už byl v režii našich hráčů a Patrik Urban se ve své bráně „nudil“, ve 3.minutě jsme náš rohový kop ještě neproměnili, ale o tři minuty později se už po centru Míši Kožnera Marcel Mimra nemýlil a hlavou zvýšil na 0:2. V 7.minutě posunul Kožner míč do lajny na rozběhnutého Martina Štrajta a my se radovali potřetí. V 14.minutě opět rozehrál rohový kop Kožner a tentokrát si na hlavu naběhl Jirka Škoda 0:4. O tři minuty později se situace opakovala a Kožner se Škodou upravili skóre na 0:5. Konečný účet se uzavřel ve 23.minutě, kdy po centru Makovce skóroval Michal Kožner 0:6. 

 

Sestava: Urban P. – Štrajt M., Škoda J., Bubeník O. – Kožner M., Lutovský O., Makovec J. – Kodadová N.

Střídání: Síkora T., Mimra M., Hosnedl O.

 

Góly: Makovec J., Mimra M., Štrajt M., 2x Škoda J., Kožner M.

Asistence: 4x Kožner M., Makovec J.

ŽK: --

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem