KP MŽ 18.kolo: Sedlčany - Kunice

Sedlčany - Kunice 7:0 (3:0)

V Sedlčanech se poslední sobotu nedařilo našim mladším žákům tak, jako proti Příbrami. Dalo se to tak trochu čekat, protože soupeř se drží na špici tabulky. Hráči soupeře byli herně vyzrálejší, lépe kombinovali, útočili a dávali góly. Naši kluci se snažili, běhali, ve druhém poločase o poznání více než v prvním, ale na soupeře to nestačilo.

Nastříleli nám 7 kulí jako v Sarajevu do Patrikovy brány a kluci se otráveně trousili do kabiny. Srovnání s podzimním zápasem bylo pozitivní v tom, že soupeře potrápili mnohem více než minule, dostali o 4 branky méně a v některých momentech dokázali i s o hlavu většími hráči držet krok. V dalším sobotním zápase nás čeká derby v Říčanech, tak drže palce.

 

Sestava FK Kunice: Urban -  Bubeník, Hosnedl, Cholenský, Kodadová, Liška, Lutovský, Makovec, Mimra, Síkora, Škoda, Štrajt,

Trenér: Novák, Staněk

Diváků: cca 30

Hráno: So 24. 3. 2012 v Sedlčanech

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem