KP MŽ 22.kolo: Kunice - Tatran Rakovník

Kunice - Tatran Rakovník 0:4 (0:2)

Naši mladší žáci tentokrát nastoupili k mistrovskému utkání na hlavní hřiště FK Kunice přímo před zraky diváků z Orlího hnízda. V prvním poločase měli naši hráči řadu šancí, bohužel se nepodařilo žádnou z nich proměnit v branku. Naopak soupeř skóroval hned dvakrát a díky výkonu našeho brankáře Patrika Urbana poločas skončil „jen“ 0 : 2.

V kabině bylo nutné o přestávce mezi poločasy zvýšit hlas a naše mladé fotbalisty přimět k vyšší aktivitě. Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší, rychlejší, důraznější a hra byla fotbalovější. Bohužel na soupeře z Rakovníka to tentokrát nestačilo a zápas byl ukončen za stavu 0 : 4.

 

Sestava FK Kunice: Bubeník, Havrda, Liška, Kodadová, Lutovský, Makovec, Mimra, Síkora, Škoda, Štrajt, Urban, Verbík

 

Trenér: Jiří Novák

Asistent: Matouš Staněk

Diváků: cca 35

Hráno: So 21. 4. 2012 v Kunicích

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem