KP MŽ 23.kolo: Kutná Hora - Kunice

Kutná Hora – Kunice  5:0 (2:0)

V Kutné Hoře naši mladší žáci opět narazili na staršího a fyzicky vyspělejšího soupeře. Na jejich bojovnosti  to ale nebylo znát. Udržet čisté konto se jim dařilo až do 23.minuty, kdy se míč nešťastně stočil do naší brány a Patrik Urban neměl šanci. V poslední minutě prvního poločasu se soupeři podařilo překonat našeho gólmana ještě jednou a upravil tak poločasový výsledek na 2:0.

 

Druhý poločas se odehrával v duchu prvního poločasu. Hrálo se hlavně na naší polovině hřiště a soupeř neustále zaměstnával Páťu Urbana v bráně. Míč za záda našeho gólmana dostali ještě ve 34.,52., a v 54.minutě. Na naší straně se několikrát dostal do gólové šance Jonáš Makovec, ale ani jednou nedokázal svoji šanci proměnit. Z Kutné Hory jsme si tak přivezli porážku 5:0.

 

Sestava: Urban P. – Verbík J., Liška L., Štrajt M., Lutovský O., Bubeník O., Kodadová N., Mimra M.

Střídali: Síkora T., Makovec J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem