KP MŽ 24.kolo: Kunice - P.Nymburk

Kunice – Nymburk2:5 (0:2)

Mladší žáci přivítali tuto sobotu dalšího silného soupeře, tentokrát Polaban Nymburk. Hned v úvodních minutách otevřel  soupeř výsledkové skóre a dal najevo, že si do Kunic přijel pro tři body. Naši borci však nechtěli dát svou kůži lacino a bojovali. Druhému gólu v 27.minutě už zabránit nedokázali.

I druhý poločas byl v režii hráčů z Nymburka, kteří v 50.minutě zápasu přidali 3.gól.

O pět minut později vybojoval míč Jirka Škoda a nekompromisní střelou nedal gólmanovi šanci 1:3. O minutu později zvýšil soupeřovo skóre Lukáš Liška, který ve snaze odhlavičkovat nymburský centr trefil Urbanovu bránu 1:4. V 57.minutě přidal Nymburk pátý gól z volného přímého kopu a o minutu později snížil na konečných 2:5 opět Jirka Škoda, který neomylně proměnil své sólo přes půl hřiště. Soupeř si tak zaslouženě odvezl všechny tři body.

 

Sestava: Urban P. – Bubeník O., Liška L., Lutovský O., Škoda J., Štrajt M., Cholenský , Kodadová N., Síkora T., Makovec J., Rajt L., Havrda M.

 

Góly:  55´a 58´ Škoda J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem