KP MŽ 25.kolo: Neratovice - Kunice

Neratovice – Kunice 12:0 (7:0)

Mladší žáci narazili v sobotu na dalšího těžkého soupeře – Neratovice. Při pohledu na neratovické skóre (246:39) je jasné, že tenhle tým umí rozdávat góly. Nejinak tomu bylo i tentokrát, i přes snahu a nasazení všech hráčů jsme v prvním poločase inkasovali celkem sedmkrát. Náš tým měl jedinou šanci a to ve 14.minutě, kdy na půlce hřiště vybojoval míč Tomáš Síkora, vyvezl míč do pokutového území a tam předložil tutovku pro Jonáše Makovce.

Jonáš bohužel odkrytou bránu netrefil. Do kabin se tak odcházelo s poločasovým výsledkem 7:0.

I druhý poločas byl v  režii domácího týmu a naši borci se jen snažili, aby výsledkové skóre moc nenarůstalo, i tak se ale síť v kunické bráně rozvlnila ještě pětkrát. Z Neratovic jsme si tak přivezli prohru 12:0.

 

Sestava: Urban P. – Bubeník O., Liška L., Verbík J., Síkora T., Škoda J., Kodadová N., Mimra M.,

Střídali: Makovec J., Rajt L., Mezsároš

 

Góly: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem