KP MŽ 26.kolo: Kunice - Brandýs Boleslav

FK Kunice - FK Brandýs Boleslav  1:5 (0:4)

V sobotu odehráli Mladší žáci další zápas krajského přeboru, tentokrát měli za soupeře čtvrtý tým z tabulky. Dopředu se dalo očekávat, že zápas nebude vůbec jednoduchý, i když naši borci umí překvapit i velmi silného soupeře. V prvních patnácti minutách byla hra nevyrovnaná, z naší strany byla cítit nervozita a hra byla neučesaná.

Po několika chybách v obraně i záloze si soupeř do 20. minuty prvního poločasu vybudoval poměrně velký náskok v poměru 0 : 4. Poté, co trenér Matouš Staněk zamíchal se sestavou, vysunul některé hráče z obrany do zálohy, se hra uklidnila a zlepšil se přechod z obrany do útoku. Do poločasu už jsme tak i díky brankáři Patriku Urbanovi žádnou branku neobdrželi. Druhý poločas jsme zahájili se stejnou sestavou jako první poločas, naši kluci měli více slibných příležitostí před bránou soupeře, ale stále se nedařilo překonat brankáře. Nicméně se zlepšila hra v obraně a ve druhém poločase jsme dostali ve 36. minutě už jen jeden gól. Zhruba deset minut před koncem přesunuli trenéři Martina Štrajta z pravé obrany na levou zálohu a v 54. minutě se Martinovi podařilo rychlým průnikem po levé lajně protáhnout kolem tří hráčů až k levé tyči soupeřovy branky a po přihrávce na Ondru Lutovského dává Ondra do prázdné brány čestný gól na 1 :5. Tentokrát předvedli pěkný výkon i Jonáš Makovec, Natka Kodadová a Jirka Škoda.

 

Sestava FK Kunice: Bubeník, Hosnedl O., Kodadová, Lutovský, Makovec, Meszáros,  Škoda, Štrajt, Urban, Verbík

 

Gól: 54‘ Lutovský

Asistence: Štrajt

 

Trenér: Matouš Staněk

Diváků: cca 20

Hráno: So 19. 5. 2012 v Kunicích

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem