KP MŽ 30.kolo: Kunice - Kosmonosy

Kunice – Kosmonosy 12:0 (5:0)

K poslednímu zápasu krajského přeboru přivítali naši žáčci tým Kosmonos. Tabulkově jsme byli favoritem tohoto zápasu a na hřišti to bylo vidět. Naši borci si i přes horké, tropické počasí hru užívali a nedali soupeři vůbec žádnou šanci. Hned v úvodních minutách otevřel výsledkové skóre Martin Štrajt, druhý gól přidal Michal Kožner a v 15.minutě se střelecky prosadil Jirka Škoda.

O pět minut později překonal hostujícího brankáře opět Martin Štrajt a upravil tak skóre na 4:0. V 25.minutě jsme zahrávali volný přímý kop a nádherná střela Ondry Lutovského, uzavřela poločasové skóre na 5:0.

Druhý poločas se nelišil od prvního, střelecky se opět několikrát prosadili Štrajt a Kožner a při střelecké chuti byl i Jonáš Makovec. Kosmonosy si tak nakonec z Kunické arény odváželi vysokou prohru 12:0.

 

Sestava: Urban P. – Bubeník O., Lutovský O., Hosnedl O. – Štrajt M., Škoda J., Kožner M. – Kodadová N.

Střídal: Makovec J.

 

Góly: 2‘, 20‘, 35‘ a 50‘ Štrajt M., 10‘, 34‘ a 51‘ Kožner M., 25‘ Lutovský O., 16‘ Škoda J., 40‘, 45‘ a 46‘ Makovec J.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem