KP MŽ 3.kolo: FK Kunice - Spartak Příbram

FK Kunice - Spartak Příbram  6:3 (6:1)

K prvnímu mistrovskému utkání na našem hřišti jsme přivítali tým mladších žáků z Příbrami. Utkání mělo od začátku zápasu jistý náboj, ale místy se tvořil chumel hráčů a místo konstruktivní rozehrávky tak vznikala přetlačovaná. Ale i tak se během necelých 6 minut stačili prosadit Kodadová, Síkora, Hosnedl.

Po prvních brankách si naši začali věřit a dokázali otáčet hru, odskakovat si pro míč od soupeře a místy se objevovali pěkné akce, za připomínku určitě stojí přenesení hry Lukáše Rajta na Lutovského, který zvyšoval střelou po zemi k tyči. Druhý poločas jsme udělali změny v sestavě a na naší hře to bylo znát jen v koncovce a v obrané činnosti jednotlivců, jinak si hráči udrželi velikou produktivitu ve vytváření gólových příležitostí. Musíme tedy poděkovat klukům a Naty za předvedený výkon.

 

Jiří Novák, trenér FK Kunice: "Zápas se hrál ve vysokém tempu, bylo jasně vidět, že jsme silnější v osobních soubojích a v řešení situace 1 na 1. V průběhu zápasu byla vidět i snaha hráčů o tvorbu hry a přenesení míče do volných prostorů i tandem, ale hráči volili spíše individuální akce. Pochvalu si za 1. vítězství určitě tým zaslouží, ale myslím si, že nám kluci mohou předvést i lepší výkony".

 

sestava: Urban - Lutovský, Liška, Škoda - Síkora, Rajt, Verbík (C) - Kodadová

střídali: Bubeník, Kovář, Hosnedl, Makovec

 

Góly: 3‘ Kodadová,  4‘ Síkora, 15‘ Hosnedl, 17‘ a 20‘ Škoda, 18‘ Lutovský

Asistence: Lutovský

ŽK: --

 

Trenér: Novák

asistent: Staněk, Trojánek

vedoucí: Kovář

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem