KP MŽ 1.kolo: FK Kunice – Lysá nad Labem

FK Kunice – Lysá nad Labem  2:3 (1:2)

Naši mladší žáci sehráli ve středu utkání se stejně silným soupeřem z Lysé nad Labem. V první polovině utkání byla hra velice vyrovnaná. Oproti minulému zápasu se tým zlepšil v rozehrávce a to tak, že jsme nehráli bezhlavě dopředu ale hledali jsme jednoduchou přihrávku do volného prostoru nebo zpětnou přihrávku k uvolnění hráče, bohužel jsme spoustu balonů ztráceli a tak jsme o poločase prohrávali 1:2.

V druhé půli jsme soupeře tlačili na jeho polovině, bohužel přehuštěný prostor a kvalita soupeře nás nepustila do ideálního zakončení, tvorba hry na takovémto prostoru byla také velice těžká, krom našeho gólu nám soupeř třikrát utekl a jednou jsme z toho inkasovali.

 

Hodnocení trenéra: „Né vždy vypadá výsledek jako předvedená hra, nemůžeme kluky v tomto věku hodnotit podle výsledku. Pro mne to byl důležitý zápas ve kterém se ukázalo v čem potřebujeme potrénovat. Kluci a Natka bojovali, nevypustili jedinou minutu zápasu a snažili se pořád tvořit hru, vytvořili jsme si mnoho šancí, které jsme však neproměnili. Pěkný výkon“

 

Sestava: Urban - Škoda, Liška, Lutovský – Sýkora, Rajt, Verbík -  Kodadová

Střídali: Hosnedl, Makovec, Kovář, Bubeník

 

Góly: 28´Verbík, 46´Škoda

Asistence: --

ŽK: --

 

Jiří Novák

FK Kunice

Vidovice 136, Kunice,

PSČ 251 63 STRANČICE

tel.: 602 404 342

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem