KP MŽ 4.kolo: FK Říčany - FK Kunice

FK Říčany - FK Kunice 7:1 (3:0)

První zářijový den sehráli naši kluci derby v Říčanech. Bohužel zápas nezačali nejlépe, když po chybě v obraně a vlastním gólu prohrávali už v první minutě 1:0.  Do 5.minuty nás dostal soupeř pod tlak a jen se štěstím jsme nedostali další branky.

V 19. minutě se kluci z Říčan dostali po úniku po pravé straně k další šanci, Patrik Urban vyrazil, bohužel další hráč soupeře už s jistotou doráží na 2:0. Ve 25.min po střele z dálky trefili naši tyč brány a po dorážce zvyšují Říčany na 3:0. Ve druhém poločase se naši kluci snažili kombinovat, na soupeře to ale nestačilo. Postupně navýšili skóre až na 7:0. Teprve v 54.minutě se podařilo Martinu Štrajtovi obejít brankaře, levačkou obstřelil obránce a k tyči snížil alespoň na 7:1. Naši kluci podali bojovný výkon, hráli kombinačně a fotbalově, tentokrát to bohužel nestačilo.

 

FK Kunice: Bubeník, Hosnedl, Jirků, Kodadová, Kovář, Liška, Lutovský, Rajt, Síkora, Štrajt, Urban, Verbík

 

Branky: M. Štrajt

Trenér: Novák, Staněk

Diváků: cca 50

Hráno: So 1. 9. 2012 v Říčanech

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem